Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
Kalendarz 2019

Gminne Centrum Kultury wydało kalendarz na rok 2019, w którym znalazły się wybrane prace uczestników plenerów malarskich zorganizowanych w latach 2017-2018. Tematem plenerów było utrwalenie wartościowych architektonicznie i przyrodniczo obiektów z terenu gminy Mrozy, które nie są znane i popularne oraz nie były dotad często uwieczniane w postaci obrazów czy fotografii. Po każdym z plenerów (jesiennym, wiosennym, letnim i półplenerze zimowym) odbywały się wernisaże prac lokalnych artystów, a na zakończenie całego projektu wernisaż wybranych obrazów, które znalazły się w wydrukowanym kalendarzu. Oprawę muzyczną wernisaży zapewniali uczniowie szkoły muzycznej w Mrozach.

  

logo_gck
Uwaga!
Z uwagi na to, że 18.01.2021 r. rozpoczął się semestr letni przypominamy, że zgodnie z regulaminem uczestnictwa w zajęciach artystycznych złożenie pisemnej rezygnacji przed rozpoczęciem nowego okresu semestralnego zwalnia z naliczania dalszych opłat, natomiast jej brak wiąże się z obowiązkiem uiszczenia opłaty za kolejny semestr. Termin składnia rezygnacji wydłużamy do 31.01.2021 r. Własnoręcznie wypełnione formularze rezygnacji (dostępne na stronie www.kulturalnemrozy.pl w zakładce Zajęcia artystyczne) w formie skanu lub zdjęcia prosimy przesyłać na adres: koordynator.gckmrozy@gmail.com

Kino Mikroklimat