Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
Kulturomaniak

KULTUROMANIAK 2016

Jubileuszowy X Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej


UWAGA: 

Zgłoszenia osób, które dostarczyły kartę lub podkład  po regulaminowym terminie nie zostały uwzględnione.

KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW
 TANIEC  9 maja (poniedziałek)
ŚPIEW 10 maja (wtorek)
ŚPIEW 11 maja (środa)
TEATR 12 maja (czwartek)
TEATR 13 maja (piątek)WYNIKI:
PLASTYKA
TANIEC
ŚPIEW 10 maja
ŚPIEW 11 maja
TEATR 12 maja
TEATR 13 maja

Uwaga
: Nowy regulamin!

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami

regulamin

karta zgłoszenia

Kulturomaniak 2016

Największym  konkursem organizowanym przez Gminne Centrum Kultury jest Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej – Kulturomaniak, który jest skierowany do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Specyfika przedsięwzięcia polega na połączeniu czterech dziedzin sztuki: plastyki, teatru, tańca i śpiewu.

Konkurs zaczynał jako impreza gminna pod patronatem wójta gminy Mrozy Dariusza Jaszczuka, od  2008 roku rozszerzono zakres jego działania na szczebel powiatowy, od tego czasu przegląd corocznie zyskiwał patronat starosty mińskiego Antoniego Jana Tarczyńskiego. Natomiast w 2009 roku stał się przedsięwzięciem o charakterze wojewódzkim, objętym patronatem marszałka województwa mazowieckiego Adama Struzika.

Kulturomaniak powstał, aby promować talenty artystyczne, wspierać   
i animować interdyscyplinarną działalność kulturalną, integrować utalentowane osoby oraz aby promować gminę Mrozy na Mazowszu. 
Ponadto stanowi niebywałą okazję do wymiany pomysłów między instruktorami, choreografami i uczestnikami.

_____________________________________________

 ARCHIWUM:


KULTUROMANIAK 2015
relacja FINAŁ
relacja PRZEGLĄD


KULTUROMANIAK 2014 
Przegląd
Finał 


logo_gck
Uwaga!
Prosimy o terminowe płatności (za dany miesiąc do 10 dnia bieżącego miesiąca, np. za maj do 10 maja) i uregulowanie wszelkich zaległych wpłat (przypominamy również, że opłata za zajęcia w miesiącu lutym w ramach Akademii Kulturalnej - zajęcia dla dorosłych obowiązywała w pełnej kwocie). _________________________ Próby Chóru Miasta i Gminy Mrozy w środy i piątki o godz. 18.00 w sali konferencyjnej biblioteki w Mrozach na 1 piętrze. _________________________ Zajęcia kabaretowe zostają zawieszone bezterminowo. _________________________ Osoby uprawnione do zniżek w opłatach za zajęcia (program "Mrozy dla rodziny 3+") proszone są o kontakt z biurem.

Kino Mikroklimat