Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
Kulturomaniak

FINAŁ 24 maja - kolejność występów i wręczania nagród
Uwaga! Godziny podane w harmonogramie finału są orientacyjne!

WYNIKI:

Kategoria plastyka

Kategoria teatr

Kategoria śpiew

Kategoria taniec

Nagrodę specjalną - występ z zespołem Elektryczne Gitary w czasie Dni Mrozów 7 czerwca otrzymał Erwin Paczkowski

Rozdanie nagród w niedzielę 24 maja w czasie Finału Kulturomaniaka o godz. 16.00.
Z laureatami, którzy wystąpią w czasie finału skontaktujemy się na początku tygodnia.

TEATR 11-12 maja (poniedziałek-wtorek)
kolejność występów 11 maja
kolejnośc występów 12 maja

ŚPIEW 13-14 maja (środa-czwartek)
kolejność występów 13 maja
kolejność występów 14 maja

TANIEC 15 maja (piątek)
kolejność występów 15 maja

Edycja 2015: Przegląd odbędzie się między 11 a 15 maja,
finał zaplanowany jest na 24 maja 2015 roku.

Zgłoszenia przyjmujemy do 24 kwietnia.

Karty zgłoszeń można nadsyłać mailowo (kulturalnemrozy@gmail.com) i pocztą, bądź dostarczyć do biura GCK  (ul. Adama Mickiewicza 22, 05-320 Mrozy). NIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZEŃ PRZESYŁANYCH FAXEM.

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIA

_____________________________________________

Największym  konkursem organizowanym przez Gminne Centrum Kultury jest Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej – Kulturomaniak, który jest skierowany do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Specyfika przedsięwzięcia polega na połączeniu czterech dziedzin sztuki: plastyki, teatru, tańca i śpiewu.

Konkurs zaczynał jako impreza gminna pod patronatem wójta gminy Mrozy Dariusza Jaszczuka, od  2008 roku rozszerzono zakres jego działania na szczebel powiatowy, od tego czasu przegląd corocznie zyskiwał patronat starosty mińskiego Antoniego Jana Tarczyńskiego. Natomiast w 2009 roku stał się przedsięwzięciem o charakterze wojewódzkim, objętym patronatem marszałka województwa mazowieckiego Adama Struzika.

Kulturomaniak powstał, aby promować talenty artystyczne, wspierać  
i animować interdyscyplinarną działalność kulturalną, integrować utalentowane osoby oraz aby promować gminę Mrozy na Mazowszu.
Ponadto stanowi niebywałą okazję do wymiany pomysłów między instruktorami, choreografami i uczestnikami.


RELACJE:

KULTUROMANIAK 2014 
Przegląd
Finał 

logo_gck
Uwaga!
UWAGA! Następujące zajęcia drugiego półrocza z p. Magdaleną Pustołą zostały zakończone w kwietniu: Warsztaty sztuki (AA), Rysunek i malarstwo (AA), Mała wielka sztuka (AA), Malarstwo (AK). Po odbiór dyplomów zapraszamy w czerwcu, w dniu uroczystego zakończenia roku kulturalnego __________________________ 5 i 11 maja nie ma języka angielskiego, odrabianie 19 i 26 maja w godz. 16.30-18.00 __________________________ Osoby uprawnione do zniżek w opłatach za zajęcia (program "Mrozy dla rodziny 3+") proszone są o kontakt z biurem. __________________________ UWAGA! w sezonie wiosennym aerobik odbywa się między 19.30 a 20.30 ___________________________ Limit miejsc na KIDS DANCE i MAŁĄ WIELKĄ SZTUKĘ został wyczerpany, chętnych do zapisów na listę rezerwową prosimy o kontakt z biurem.

Kino Mikroklimat