Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
Kulturomaniak

_____________________________________________

Edycja 2015: Przegląd odbędzie się między 11 a 15 maja, finał zaplanowany jest na 24 maja 2015 roku.

Zgłoszenia przyjmujemy do 24 kwietnia.

Karty zgłoszeń można nadsyłać mailowo (kulturalnemrozy@gmail.com) i pocztą, bądź dostarczyć do biura GCK  (ul. Adama Mickiewicza 22, 05-320 Mrozy). NIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZEŃ PRZESYŁANYCH FAXEM.

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIA

_____________________________________________

Największym  konkursem organizowanym przez Gminne Centrum Kultury jest Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej – Kulturomaniak, który jest skierowany do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Specyfika przedsięwzięcia polega na połączeniu czterech dziedzin sztuki: plastyki, teatru, tańca i śpiewu.

Konkurs zaczynał jako impreza gminna pod patronatem wójta gminy Mrozy Dariusza Jaszczuka, od  2008 roku rozszerzono zakres jego działania na szczebel powiatowy, od tego czasu przegląd corocznie zyskiwał patronat starosty mińskiego Antoniego Jana Tarczyńskiego. Natomiast w 2009 roku stał się przedsięwzięciem o charakterze wojewódzkim, objętym patronatem marszałka województwa mazowieckiego Adama Struzika.

Kulturomaniak powstał, aby promować talenty artystyczne, wspierać  
i animować interdyscyplinarną działalność kulturalną, integrować utalentowane osoby oraz aby promować gminę Mrozy na Mazowszu.
Ponadto stanowi niebywałą okazję do wymiany pomysłów między instruktorami, choreografami i uczestnikami.


RELACJE:

KULTUROMANIAK 2014 
Przegląd
Finał 

logo_gck
Uwaga!
MAŁA WIELKA SZTUKA 26.03. tekturowe wytłaczanki po jajkach, farby plakatowe, pędzle, papier kolorowy, klej, nożyczki __________________________ Zapraszamy do odrobienia zajęć z decoupage'u oraz rysunku i malarstwa dla dorosłych w najbliższy czwartek 26.03. Obie grupy od godziny 17.00-20.00 __________________________ Świąteczna przerwa w zajęciach trwa od 2 kwietnia do 7 kwietnia włącznie. __________________________ RYSUNEK I MALARSTWO 25.03. - zajęcia są odwołane __________________________ 25 marca zajęcia baletu są odwołane – odrabianie 10 kwietnia (16.00-17.00 gr. młodsza, 17.00-18.00 gr. starsza) 1 kwietnia zajęcia baletu są odwołane – odrabianie 24 kwietnia (16.00-17.00 gr. młodsza, 17.00-18.00 gr. starsza) __________________________ Osoby uprawnione do zniżek w opłatach za zajęcia (program "Mrozy dla rodziny 3+") proszone są o kontakt z biurem. __________________________ UWAGA! w sezonie wiosennym aerobik odbywa się między 19.30 a 20.30 ___________________________ Limit miejsc na KIDS DANCE i MAŁĄ WIELKĄ SZTUKĘ został wyczerpany, chętnych do zapisów na listę rezerwową prosimy o kontakt z biurem.

Kino Mikroklimat