Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
Akademia Kulturalna

AKADEMIA KULTURALNA
dla dorosłych i młodzieży

Akademia Kulturalna to cykl zajęć dla młodzieży i dorosłych mających na celu zaspokojenie potrzeb aktywności kulturalnej, społecznej i artystycznej mieszkańców gminy. Jej ideą jest potrzeba aktywizacji osób, tak aby na moment przystanęli w biegu, aby cieszyć się twórczym działaniem i dążyć do rozwoju swoich zainteresowań.

Całości  przedsięwzięcia przyświeca hasło:
Nie to, co już wiemy, lecz to, co chcemy wiedzieć świadczy o naszej mądrości
.
Akademia powstała jako odpowiedź na potrzebę społeczną, od dawna istniejącą w środowisku lokalnym gminy, wśród osób nie tylko starszych, ale również aktywnych zawodowo. Pragniemy zachęcać do ciągłego samorozwoju w różnych dziedzinach  aktywności społeczno – kulturalnej.

________________________________________________

2018/2019

W związku z podjęciem przez Radę Miasta Uchwały w sprawie programu "Mrozy dla Rodziny 3+" posiadacze karty uprawniającej do zniżek w opłatach za zajęcia proszeni są o okazanie jej w biurze GCK.


REGULAMIN ZAJĘĆ

FORMULARZ DEKLARACJI

FORMULARZ REZYGNACJI

CENNIK ZAJĘĆ

 

 

 
informacje archiwalne

logo_gck
Uwaga!
Od 12 marca zawieszone są do odwołania wszelkie zajęcia artystyczne, warsztaty, koncerty, spektakle i działalność kina Mikroklimat.

Kino Mikroklimat