Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
 
KULTUROMANIAK 2017. Zapowiedź

KULTUROMANIAK 2017
Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej

regulamin
karta zgłoszenia

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi dostarczenia nagrań wideo fragmentów utworów zgłoszonych do konkursu w I etapie „Kulturomaniaka” informujemy i przypominamy, że nagranie ma być jedynie zapowiedzią i zaprezentowaniem fragmentu występu. Podany w regulaminie czas trwania nagrania jest czasem maksymalnym. Jeżeli do zainteresowania jurorów i pokazania swoich mocnych stron wystarczającym czasem będzie np. jedna minuta lub dwie, wystarczy przesłanie nagrania tej długości. Natomiast jeśli cała prezentacja trwa w kategoriach śpiew, taniec poniżej 3 minut, a w kategorii teatr poniżej 5 minut, możliwe jest załączenie nagrania całego występu albo jego fragmentu.

W kategorii teatr w I etapie nacisk będzie położony na grę aktorską, dykcję i relacje pomiędzy aktorami, nagranie nie musi więc być wykonane na scenie z teatralnym oświetleniem i dekoracjami. Również w kategoriach taniec i śpiew nagranie nie musi być wykonane na scenie, może to być występ w dowolnym pomieszczeniu.


logo_gck
Uwaga!
DIY 12.12 - należy przygotować 7 lub 11 rolek po papierze toaletowym ___________________________________________ Zmiany w zajęciach odbywających się na hali GOSiR: * zajęcia taneczne grupy Indigo Dance Art (wtorek, środa, piątek) - odbędą się w Szkole Podstawowej w Mrozach * zajęcia: zumba dla dzieci, zumba dla dorosłych oraz balet - w tym tygodniu nie odbędą się Ewentualne zmiany dot. przyszłego tygodnia zostaną podane na naszej stronie internetowej oraz profilu na Facebooku. ----------------------------------------------------------------------- Przypominamy, że warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest złożenie pisemnej deklaracji i uregulowanie ewentualnych zaległości w płatnościach za zajęcia.

Kino Mikroklimat